Činnost

Vzduchotechnika

Nabízíme profesionální služby s dlouholetými zkušenostmi v oblasti větrání průmyslových objektů, občanské vybavenosti, restaurací a hotelů, rodinných domů.

Nabízíme technické poradenství u stávajících realizací a návrhy možných alternativ větrání. Navrhneme vám optimální řešení větrání vašich prostor.

Potrubí realizujeme dle požadovaných parametrů jak kruhové, tak i čtyřhranné, v provedení ocelové pozinkované, nerezové i plastové. Kruhové potrubí nabízíme SPIRO v těsném provedení. Dále dodáváme tepelně izolované potrubí ze sendvičových panelů Europan. Předizolované potrubí je mnohem lehčí než plechové, a tudíž se s ním lépe manipuluje při instalaci na stavbě a nevyžaduje další tepelnou izolaci při venkovních aplikacích.

Provádíme tepelné i požární izolace vnitřního i venkovního vzduchotechnického potrubí, revize požárních klapek dodávaných firmami SYSTEMAIR A MANDÍK.

U venkovních izolací provádíme jejich ochranu krycími hliníkovými samolepícími fóliemi ABI 777 SMOOTH, se zárukou od výrobce 10 let a s životností několik desetiletí.

Naše společnost spolupracuje s předními výrobci a dodavateli vzduchotechnických jednotek, vzduchotechnického potrubí, koncových prvků a komponentů.

Instalujeme textilní vyústky a potrubí PŘÍHODA

Klimatizace

Nabízíme zkušenosti s klimatizací rodinných domů, kancelářských prostor, ale i prostor výrobních a občanské vybavenosti.

Společnost Andrea Zlín s.r.o. spolupracuje a dodává na trh výrobky osvědčených značek DAIKIN, FUJITSU, TOSCHIBA, LG, MITSUBISHI aj.

Projekční činnost

Zabýváme se projekční činností pro realizaci vlastních zakázek, kde dodáváme projekty vzduchotechniky a klimatizace. Na projekčních zakázkách spolupracujeme se zkušenými autorizovanými projektanty.

Nabízíme technické poradenství při řešení problémů u již dříve zrealizovaných projektů. Navrhujeme alternativní řešení u projektů připravených k realizaci.

Rekuperace

Rekuperační větrání patří k modernímu způsobu větrání rodinných domů, které by nemělo chybět v žádném z nově budovaných rodinných domů, a také v bytech nových bytových domů. Tento systém přivádí do místností čerstvý vzduch s minimálními nároky na energii. Pro ohřev přiváděného vzduchu je využit odsávaný vzduch. Rekuperace nabízí celoroční ventilaci celého domu. Odstraňuje vydýchaný vzduch, kondenzaci a znečišťující látky a zároveň vrací zpět teplo. Rekuperací můžete získat zpět až 95% tepla, které byste jinak ztratili klasickým větráním okny, ušetří až polovinu za vytápění a vaše plíce budou dýchat čistý a nezávadný vzduch. Rekuperace také snižuje vzdušnou vlhkost v objektech a tím zamezuje vzniku plísní. Při použití vhodné rekuperace je systém schopen také částečně vracet vlhkost zpět do prostoru. Nízká, stejně jako vysoká vlhkost, může působit negativně na lidské zdraví.

Rozvody vzduchu je možné instalovat jak do podhledů, tak i do podlah. Distribuce vzduchu může být provedena podlahovými, stropními nebo nástěnnými vyústkami.

Máme zkušenosti s využitím odpadního tepla pro ohřev přiváděného vzduchu jak u rodinných domů, tak i obchodních, kancelářských a průmyslových objektů. Jsme schopni navrhnout optimální řešení a doporučit vhodnou rekuperační jednotku pro vaše potřeby a vaše prostory.

Pro realizaci doporučujeme jednotky od renomovaných dodavatelů působících na našem trhu.


Analýza
Návrh
Dodávka
REAlizace